|
Leer in een dag de nieuwe mogelijkheden CSS3
Doelstelling
Het doel van de CSS3 cursus is u snel op weg te helpen met CSS3. U leert welke features u nu al in uw websites kunt gebruiken.
Doelgroep
Het doel van de CSS3 cursus is u snel op weg te helpen met CSS3. U leert welke features u nu al in uw websites kunt gebruiken.
Voorkennis
Om deel te nemen aan de cursus CSS3 moet u zelfstandig statische (X)HTML pagina's kunnen schrijven en met CSS kunnen opmaken, bij voorkeur zonder gebruik te hoeven
maken van een WYSIWYG editor.
Beschikt u nog niet over deze kennis dan vormen de volgende cursussen een uitstekende basis:
Lesstof
Cursusmateriaal
De cursisten krijgen een zelf ontwikkelde, zeer uitgebreide, Nederlandstalige cursusmap. Hierin kunnen zij de door de docent besproken theorie terugvinden en nog eens op hun gemak nalezen. De map bevat tevens de oefeningen die tijdens de cursus gemaakt worden onder begeleiding van de docent. Voor de snelle cursisten zijn er verdiepingsoefeningen. De uitwerkingen van de oefeningen vindt u achterin de cursusmap. Na afloop van de cursus kunt u zowel uw eigen uitwerkingen als die van de docent in ZIP of RAR formaat mee naar huis nemen.
Deelnamecertificaat
U ontvangt na afloop van de cursus een certificaat van Imatica, waarop staat vermeld dat u de cursus "Cascading StyleSheets 3" heeft gevolgd.
Tijdsduur
Deze cursus duurt een dag, van 9.30 - ca. 16.30 uur. Om 12.30 is er lunch welke u bij aanvang van de training zelf heeft samengesteld. De lunch duurt tot ongeveer 13.15 uur. Koffie, thee en frisdrank zijn de gehele dag beschikbaar.
Kosten
De cursus kost EUR 425,00 per persoon, excl. BTW. Inclusief cursusmateriaal, deelnamecertificaat, lunch en consumpties.
Cursusdata
Inschrijven
U kunt zich inschrijven voor deze cursus door het online inschrijfformulier in te vullen. Tevens kunt u ons vragen stellen per E-mail op info@imatica.nl. Natuurlijk kunt u zich ook schriftelijk opgeven. U kunt hiervoor gebruik maken van het inschrijfformulier (PDF), welke wij u graag op verzoek toesturen of faxen.
Bel ons: 088 - 88 00 700. |
|
|||||||||||||||||||||||
© 2013-2023Imatica Opleidingscentrum |